Beschrijving
St Hippolyt Glyx Mash bijzondere slobber met (hydrothermisch voorbehandelde) rijstzemelen
De lekkere tussendoortjes of verwennerijen na de training bevatten nog al eens veel zetmeel en suiker.
Als deze in grote hoeveelheden gevoerd worden zal het de concentratie van insuline in het bloed verhogen.
Toch zijn er ook manieren om je paard op een gezonde manier te verwennen.
Dankzij Glyx-Mash kunnen paarden die gevoelig zijn voor graan of allergisch zijn, ook baat hebben bij het voeren van een mash / slobber.
Net als een gewone slobber wordt de Glyx-Mash ter ondersteuning gevoerd tijdens de verharing, het herstel of spijsvertering – maar zonder graan!
- GLYX-MASH – de slobber voor speciale gevallen
- Bevat minder suiker en zetmeel en is vrij van granen, melasse en gluten
- Een rijke samenstelling van prebiotische ingrediënten helpt de darmfunctie te harmoniseren
- Geselecteerde aromatische kruiden ondersteunen ook het spijsverteringsproces.
BESCHERMING EN ZORG van binnen
Het slijm in de gebroken lijnzaad beschermt de slijmvliezen door het hele spijsverteringskanaal.
Het uitstekende zwelvermogen van de ingrediënten van Glyx-Mash bevordert de druk op de darmwanden en ondersteunt de uitscheiding van vreemde en schadelijke stoffen.
Het stimuleren van de stoelgang vereenvoudigt het ledigen.
Glyx Mash kan worden gebruikt voor algemene ondersteuning van de spijsvertering, op rust dagen, bij het wisselen van vacht, na hoge prestaties of tijdens herstel.
Leverbaar in 15kg zak of 5kg emmer
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.