Selecteer een pagina

St Hippolyt VitaComplex Sensitiv 3kg

68.15 incl BTW

St Hippolyt VitaComplex Sensitiv
Functionele voedingsstoffen voor huid en haar

* Hoge dosis antioxidanten, vitamine B-complex, vitamine D3 en zink
* Bij huid- en vachtproblemen, lusteloosheid, slechte prestaties en vatbaarheid voor infecties
* Vrij van granen, gluten en melasse

Op voorraad

St Hippolyt VitaComplex Sensitiv Functionele voedingsstoffen voor huid en haar

De minerale component met hoog gedoseerde zink, vitamine B-complex en vitamine D3 voorkomt voedingstekorten.
Het gebruik van zink in chelaat vorm zorgt voor de hoogste opneembaarheid van het sporenelement. Zink speelt een sleutelrol in veel stofwisselingsprocessen en de vorming van vitale enzymen.
Verrijking met PSB-complexen (nucleotiden) levert fosforgroepen om de B-vitamines te activeren. Ter verbetering van het zenuwstelsel, de berijdbaarheid en stressbestendigheid alsmede een verhoogde vitaliteit van het paard.

Als eenzijdige voeding of de verstoorde opname van vitale stoffen leidt tot huidproblemen, slechte prestaties, spierzwakte, spijsverteringsproblemen en vermoeidheid bij het paard, is een speciale upgrade van het rantsoen nodig - alleen zo kunnen de stofwisseling en het immuunsysteem weer optimaal werken!

  • Voor paarden met een verhoogde behoefte aan antioxidanten, vitamine B, vitamine D3, biotine en zink
  • Bij huid- en ademhalingsproblemen, lusteloosheid, slechte prestaties en vatbaarheid voor infecties
  • Ondersteunt de darmflora (microbioom) en de slijmvliezen
  • Naast lecithine en B-vitamines leveren PSB-complexen (nucleotiden) ook specifieke fosforgroepen
      die de B-vitamines activeren en de opname van vitale en micronutriënten verbeteren.
  • Glyconutriënten uit bruinwier en omega-3-vetzuren hebben een positief effect op geïrriteerd weefsel

Extra informatie

Gewicht 4.00000000 kg
Afmetingen 0-8 × 0-8 × 0-8 cm
Merk/Fabrikant

Paarden

,

Voersoort Paard

, ,

Specifiek Paarden

, , , , ,

Voedingsrichtlijn

Voer dagelijks ca 15-20g per 100 kg lichaamsgewicht gemengd met het voer. Let op: In combinatie met VitaMineral sensitive is vanaf deze hoeveelheid geen extra mineralisatie nodig.

1 maatbeker komt overeen met ca. 100 g

Samenstelling

Biergist (bèta-glucanen, nutrigain), maïskiemen, fijn gekraakt oliezaadmengsel (lijnzaad, zonnebloempitten), moutgistwort, magnesiumfumaraat, isomaltulose, gember, koudgeperste lijnzaadolie, zwarte komijn, knoflook, kaneel, venkel

Analyse

 


ANALYTISCHE
BESTANDDELEN

  /kg
 Ruw Eiwit  18,00  %
 Ruwe Vetten  12,5  %
 Ruwe Vezels  3,6  %
 Ruwe As  13,00  %
 Lysine  0.80  %
 Methionine  1.30   %

 TOEVOEGINGEN  
 


/kg

 Vitamine D3  50.000  iu
 Vitamine E  2.000  mg
 Vitamine B1  3.000  mg
 Vitamine B2  5.000  mg
 Vitamine B6  4.500  mg
 Vitamine B12  31.000   mcg
 Biotine  4.000  mcg
 Nicotinezuur  5.500  mg
 Foliumzuur  350  mg


 MINERALEN    

 


/kg

 Calcium   3.5  %
 Fosfor  0.60  %
 Magnesium  1.20 
 Natrium  0.08 
 Calcium D-pantothenaat  3.600   mg
 Chloride  3.800  mg
 Zink als zinksulfaat monohydraat glycine zinkchelaat   hydraat  6.900  mg
 Lecithine  15.000  mg

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “St Hippolyt VitaComplex Sensitiv 3kg” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *